Minęły bezpowrotnie czasy, gdy trzeba było zapisywać w telefonie numery lokalnych taksówek po to, by w razie nagłej potrzeby móc sprawnie wezwać przewoźnika. Dziś nowoczesne korporacje taksówkarzy szanują czas klienta, dając mu nowe narzędzie w postaci dedykowanych aplikacji taxi.

Nie wszystkie tego typu aplikacje działają na terenie całej Polski, dlatego warto przy instalacji zwrócić uwagę na to, jakie możliwości daje nam przewoźnik i w jakim stopniu spełnia nasze oczekiwania.

Zamów kurs do dowolnej lokalizacji w Polsce

Zamawianie taksówki jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy zainstalować aplikację w swoim smartfonie i wejść na: https://taxipolska19100.pl, by komfortowo zlecić kurs z każdego miasta w Polsce. Już nie musisz tracić czasu i dzwonić do centrali ani szukać numerów do taksówkarzy. W aplikacji Taxi Polska prosto i szybko dodasz ważne dla nas informacje, wybierzesz wielkość pojazdu, a na koniec możesz też ocenić jakość usługi, co ma dla nas ogromne znaczenie.

Do grona naszych klientów należą nie tylko ci indywidualni, ale też firmy. Aplikacja Taxi Polska pozwala rozwijać biznes, oszczędzić cenny budżet i sprawnie organizować przejazdy firmowe taksówkami wysokiej klasy. Nie trać więcej czasu na szukanie drobnych w portfelu, akceptujemy płatności elektroniczne.

Wszystko zrobimy za Ciebie

Dzięki intuicyjnej aplikacji Taxi Polska możesz sprawnie zamówić kurs do dowolnej lokalizacji. Nie wymagamy podania adresu ani lokalizacji – aplikacja jest połączona z telefonem, dlatego też nasz kierowca dotrze do ciebie szybciej i bez dodatkowych pytań. Z Taxi Polska dotrzesz punktualnie na lotnisko, do pracy, na spotkanie biznesowe. Wystawiamy faktury VAT, a nasze usługi są świadczone 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania w zakresie obsługi naszych klientów, szanując ich czas i pieniądze. Doceniamy lojalność i powracających klientów, dla których przygotowaliśmy atrakcyjne bonusy oraz usługi premium.